picture

Vizyon ve Misyon

 

Vizyonumuz

Grubumuz kuruluşundan bu yana, ekonomiye ve topluma değer katacak işler yapmış ve pek çok farklı ülke ve sektörlerde istihdam imkânı yaratmıştır. Bu doğrultuda grubun kendisini görmek istediği nokta; dünyamızın kaynaklarını daha verimli kullanabilen, yenilikçi ve yaratıa çözümleri ile kalitesini ve teknolojisini her geçen gün daha da geliştirerek, topluma, hissedarlarına, iş ortaklanna ve çalışanlarına en üst düzeyde değerler yaratarak, faaliyet gösterdiği pazarlarda lider olmaktır.

Misyonumuz

Bir aile şirketi olarak yola çıkan Aksoy Grup, dinamik ve etkin bir ekip çalışmasıyla gıda sanayinde, müteahhittik, dış ticaret gibi farklı sektörlerde kalitesini sürekli yükselten, çağdaş teknolojileri kullanan, beklentileri zamanında ve sorunsuz karşılayan bir şirket olmuştur.

Şirket bütün çalışmalarında dürüstlük ve şeffaflık ilkelerini benimsemiş ve insana saygıyı teme! almıştır. Ürettiği ve pazarladığı tüm ürünlerde en üst kaliteyi arayan yapısıyla her zaman uzun vadeli kazanımlar hedeflenmiştir. Faaliyet alanındaki ürün ve hizmetlerin tasarlanmasından, nihai tüketiciye ulaştınlmasına kadar geçen sürecin tüm aşamalarında etkin, verimli çalışarak yerel ve uluslararası pazarlarda kurumumuzu ve ülkemizi en iyi biçimde temsil etmektir. Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz ilkelerinden ödün vermeden toplumsal değerlere saygıyla yannlara daha güvenli bakmaktadır.

 

picture